Metropolitan Hospital στην Ακτή του Ήλιου: το καλοκαιρινό ραντεβού που έγινε θεσμός…

Τι κι αν δεν φαίνεται ακόμη στις θερμοκρασίες; Τι κι αν δεν φαίνεται ακόμη στη διάθεση; Το καλοκαίρι είναι εδώ, μεγάλο, φωτεινό και ελπιδοφόρο. Και όπως κάθε καλοκαίρι, πολλά καλοκαίρια τώρα, το Metropolitan Hospital θα είναι στην Ακτή του Ήλιου, πιστό στο ραντεβού του με τους λουόμενους κάθε φύλου και κάθε ηλικίας.

MH POST ΑΚΤΗ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ1

Ένα ευέλικτο, πλήρως εξοπλισμένο και στελεχωμένο ιατρείο, θα είναι στη διάθεση κάθε επισκέπτριας ή επισκέπτη της Ακτής, 7 ημέρες την εβδομάδα, 8 το πρωί με 8 το βράδυ, μέχρι το τέλος Σεπτεμβρίου. Το μόνο που θα είναι αλλαγμένο σε αυτό το ραντεβού που με τα χρόνια έγινε θεσμός, θα είναι οι συνθήκες ασφαλείας, που θα είναι σχολαστικά προσαρμοσμένες στα δεδομένα της πανδημίας. Έτσι, και φέτος μικροί και μεγάλοι θα απολαύσουν ξένοιαστες στιγμές στη δημοφιλή πλαζ, ξέροντας ότι κάποιος τους προσέχει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.