Διαγωνισμός: "Φροντίζω το στήθος μου 2" - Μάιος 2018

Είμαι μητέρα, θα γίνω μητέρα, θέλω να γίνω μητέρα, δεν θέλω ακόμη να γίνω μητέρα… Όποια και αν είναι η σχέση σας με τη μητρότητα, 4 δωρεάν υπέρηχοι μαστού ή 4 δωρεάν ψηφιακές μαστογραφίες και κλινική εξέταση σας περιμένουν για τη γιορτή της Μητέρας, στο υπερσύγχρονο Κέντρο Μαστού του Metropolitan.

• Κάντε #Like στη σελίδα Metropolitan Hospital
  • Κάντε #Like & #Share σε αυτή τη δημοσίευση
  • Εγγραφείτε στο Metropolitan Connect εδώ: https://bit.ly/2jKPltr

και μπείτε στην κλήρωση!

Ο διαγωνισμός θα ολοκληρωθεί στις 15.05.18 και οι νικητές θα ανακοινωθούν στη σελίδα Metropolitan Hospital στις 18.05.18.

Όροι Διαγωνισμού:

• H ψηφιακή μαστογραφία πραγματοποιείται μόνο σε γυναίκες άνω των 40 ετών.
  • Η επιλογή της εξέτασης που παρέχει ο διαγωνισμός θα γίνεται ανάλογα με την ηλικία.
  • Περιλαμβάνεται και κλινική εξέταση .
  • Για να ισχύει η συμμετοχή σας στο διαγωνισμό πρέπει να έχετε κάνει Like στη σελίδα Metropolitan Hospital, Like & Share στην δημοσίευση του διαγωνισμού.
  • Το δώρο μπορεί να εξαργυρωθεί μόνο από τον νικητή του διαγωνισμού και δεν μεταβιβάζεται σε τρίτο πρόσωπο.
  • Το δώρο δεν μπορεί να εξαργυρωθεί χρηματικά παρά μόνο με την πραγματοποίηση των εξετάσεων που παρέχονται στο πακέτο.
  • Οι εξετάσεις του δώρου πραγματοποιούνται αποκλειστικά και μόνο στις εγκαταστάσεις του Metropolitan Hospital που βρίσκεται Εθνάρχου Μακαρίου 9 & Ελ. Βενιζέλου 1 185 47 Νέο Φάληρο.

Για να μάθετε περισσότερα για το διαγωνισμό πατήστε εδώ.

Οι νικητές του διαγωνισμού είναι:

Zafiria Roula Marmarinou
Eleni Mazarakou