Διαγωνισμός: «Φροντίζω το παιδί μου 3» - Δεκέμβριος 2018

Το παιδί σας αναπτύσσεται. Αναπτύσσεται σωστά; Έχει το κατάλληλο ύψος για την ηλικία του; Ελάτε να μάθετε τις απαντήσεις στο Παιδοενδοκρινολογικό Ιατρείο της Παιδιατρικής Metropolitan και μάλιστα αυτό το μήνα δωρεάν:

• Κάντε #Like στη σελίδα μας στο Facebook Metropolitan Hospital
  • Κάντε #Like & #Share σε αυτή τη δημοσίευση και μπείτε στην κλήρωση για τους δύο προσφερόμενους ελέγχους!

Όροι Διαγωνισμού:

• Για να ισχύει η συμμετοχή σας στο διαγωνισμό πρέπει να έχετε κάνει Like στη σελίδα Metropolitan Hospital, Like & Share στη δημοσίευση του διαγωνισμού.
  • Το προσφερόμενο πακέτο αφορά μόνο τους νικητές του διαγωνισμού και το κερδίζει ένας γονιός για ένα παιδί του. Δεν μεταβιβάζεται σε άλλο, τρίτο πρόσωπο.
  • Το πακέτο περιέχει τις απαραίτητες εξετάσεις για έλεγχο σωματικής ανάπτυξης και δεν μπορεί να εξαργυρωθεί χρηματικά.
  • Οι εξετάσεις πραγματοποιούνται αποκλειστικά και μόνο στις εγκαταστάσεις του Metropolitan Hospital που βρίσκεται Εθνάρχου Μακαρίου 9 & Ελ. Βενιζέλου 1, 185 47 Νέο Φάληρο.
  • Για τις εξετάσεις δεν απαιτείται παραπεμπτικό.
  • Οι εξετάσεις απευθύνονται σε παιδιά μέχρι 14 ετών.
  • Ο διαγωνισμός θα ολοκληρωθεί στις 31/12/18.

Οι νικητές θα ανακοινωθούν στη σελίδα Metropolitan Hospital στο Facebook και θα ενημερωθούν μέσω e-mail στη 1/1/2019.

Καλή επιτυχία!
Περισσότερες πληροφορίες για την Παιδοενδοκρινολογία της Παιδιατρικής Metropolitan εδώ: https://bit.ly/2zwIprU

Για να μάθετε περισσότερα για το διαγωνισμό πατήστε εδώ.

Οι νικητές του διαγωνισμού είναι:

1. Vaso Nik
  2. Lia Nikoli