Metropolitan Hospital: Νέα συνεργασία με τον Αθλητικό Σύλλογο Παπάγου

To Metropolitan Hospital ανακοινώνει τη συνεργασία με τον Αθλητικό Σύλλογο Παπάγου, που αγωνίζεται στο πρωτάθλημα "Elite Basket League" της Α2 Εθνικής κατηγορίας. Στο πλαίσιο της δέσμευσής μας για την προαγωγή της υγείας και της ευεξίας, είμαστε υπερήφανοι που στεκόμαστε στο πλευρό αυτής της αθλητικής ομάδας στο ταξίδι της προς τη νέα αγωνιστική περίοδο.

Η συνεργασία σηματοδοτεί την αφοσίωσή μας στην παροχή κορυφαίων υπηρεσιών υγείας και υποστήριξης για τους αθλητές, διασφαλίζοντας τη σωματική και πνευματική τους κατάσταση, την πρόληψη τραυματισμών και τη συνολική ευεξία τους.

Ο κ. Ιωάννης Τσώλος, Διευθυντής Ορθοπαιδικός, θα είναι ο συνεργάτης ιατρός της ανδρικής ομάδας του Αθλητικού Συλλόγου Παπάγου, καθώς και των ακαδημιών του συλλόγου. Μαζί, στοχεύουμε να συμβάλουμε σε μια πιο υγιή και ζωντανή αθλητική κοινότητα.